.

.

Garanimals Baby Baby Baby Shorty ракав Цврст каросерија, големини со месеци- месеци

Garanimals Baby Baby Baby Shorty ракав Цврст каросерија, големини со месеци- месеци

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Започнете ја својата облека во стил со каросерија за кратки ракави на Garanimals. Одликувајќи се со детали за контраст и текстурирана ткаенина, ова Baby Boys Bodysuit се меша и одговара на сите негови омилени панталони и шорцеви за да создаде облека што е сигурно да изгледа и да се чувствува кул и удобно. Машинска миење и направена од мешавина од памук. Продаден исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Полу-опремени. Деколте : Екипаж со ребра. Затворање : Стил на пуловер со затворање на предвремено и рамо за брзи промени. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Детали за контраст; текстурирана ткаенина. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Тело на кратки ракави за момчиња од Гаранималс.

Спецификација

Избор на клиент