.

.

Изматете го женскиот фустан со нивоата

Изматете го женскиот фустан со нивоата

DEN 544.00
Залиха
Достапно за нарачка

Нежно нишање, варовна вибрација и имате фустан што го прави сето тоа. Спарете го со сандали и уживајте во сонцето или лизгајте на пар sneaks за тотално обичен изглед. Лажичка исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5-9-1/2 ”и носи големина S. Fit : Modern Fit. Должина : мини должина; 35-1/2 "од центарот на задниот врат за големина S. Затворање : Задното копче за копчиња. Ракави : 3/4 должина на ракави со еластични отвори. Џебови : Ниту. Womenените. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забавни, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Тука сега-вашето одење во потрага по сè што правите.

Спецификација

Избор на клиент