.

.

Фосилни Машки Грант Хронограф, Роуз Злато-Тон Нерѓосувачки Челик Часовник, ФС5068

Фосилни Машки Грант Хронограф, Роуз Злато-Тон Нерѓосувачки Челик Часовник, ФС5068

DEN 1223.52
Залиха
Достапно за нарачка

Изграден за да ги надмине минливите трендови, нашиот рафиниран Грант е суперлативна инвестиција погодна за секоја пригода. Овој безвременски хронограф се освежува за сезоната со убав син бројчаник и богат кожен ремен.*Моделирани по гроздобер часовници, нашите Римски броеви се уникатно дизајнирани да обезбедат уметничка рамнотежа на бирачот. Со цел да создадеме чувство на длабочина, ги слоевме и под-очите над бројките, што им дава ефект на отсекување. Случај 44мм, ширина на опсег од 22мм, минерален кристал, кварцно движење со аналоген дисплеј, увезено. Тркалезна футрола од нерѓосувачки челик, со сино бирање.

Спецификација

Избор на клиент