.

.

Мики глувчето дете момче костум зимска јакна палто

Мики глувчето дете момче костум зимска јакна палто

DEN 632.48
Залиха
Достапно за нарачка

Вашето малечко апсолутно ќе го сака ова официјално лиценциран Puffer Mickey Mouse. Овој пуфер има забавен мики глувче перфориран штит за очи и уши на аспираторот, така што вашето малечко може да биде исто како Мики Маус во студените денови. Одликувајќи се со "28 " на предниот лев лев лев дел од шорцевите на глувчето, печатените зглобови, целосниот преден патент, страничните џебови, а овој пуфер е целосно поставен за да го заштити вашето малечко од елементите. Официјално лиценциран. Целосно наредени. Худ. Странични џебови.

Спецификација

Избор на клиент