.

.

Женски Модни Јакни Бомбардери Палто Женски Секојдневен Лесен Ватиран Јакна Долг Ракав Супер Топол Зимски Патент Палто Со Џеб Кратка Памучна Јакна Долу Јакна

Женски Модни Јакни Бомбардери Палто Женски Секојдневен Лесен Ватиран Јакна Долг Ракав Супер Топол Зимски Патент Палто Со Џеб

DEN 639.84
Залиха
Достапно за нарачка

33" должина : 48см/18. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 440gpackage големина : 40x35x5cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење.Забелешка : ве Молиме внимателно проверете ги информациите за големината пред да ја поставите нарачката.74" должина : 47см/18. Едноставна ватирана обложена јакна со раб на врвка и целосно затворање со патент е навистина ветроупорна и топла. Стилизирајте ја оваа симпатична јакна со тексас и чизми со висок струк за да го завршите вашиот трендовски изглед.50" големина : xl биста : 128см/50. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.90" женски обичен лесен ватиран јакна Долг ракав супер топол зимски патент Палто со џеб кратка памучна јакна надолу Јакна Карактеристики : Материјал : полиестер + спандекс,пријателски за кожата, мек, топол и Еластичен, Изработен Со Висококвалитетна ткаенина, дише, лесен, мек, пријателски за кожата.Женска Лежерна Лесна Ватирана Јакна Со Долг Ракав Супер Топол Зимски Капут Со Патент Со Џебна Кратка Памучна Јакна Надолу Јакна Материјал : Полиестер, Спандекс боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата.39" рамо до ракав : 74.46" Рамо До Ракав : 71.88" Рамо До Ракав : 70см/27. Стилизирајте ја оваа ваша активна облека за врвен зимски изглед!.Карактеристики : Цврста боја, Полн патент, Долги ракави, Лабаво вклопување,Еластична лента, Долна Облека Со Џебови Стил : можете да го спарите овој најнов моден палто во боја со фармерки, тексас шорцеви, хеланки или потпетици за да го завршите секојдневниот изглед : Fall и Зима,Совршен За Вежбање, Трчање, Јога, Теретана, Шопинг, Патување, Забава, Одмор, Клуб, На Отворено и Секојдневно За Носење.43" Рамо До Ракав : 73см/28.) Плус Големина Надолу Јакна Жени Women Зима Тенок Краток Качулка Топло Надолу Палто Жени Надворешна Облека.56" Должина : 45см/17.Други прашања, ве молиме контактирајте не слободно.

Спецификација

Избор на клиент