.

.

Рејлун Мажи Дно Еднобојни Шорцеви На Плажа Среден Струк Летни Кратки Панталони Што Дишат Мини Панталони Сива Сала Што ја отстранува Потта

Рејлун Мажи Дно Еднобојни Шорцеви На Плажа Среден Струк Летни Кратки Панталони Што Дишат Мини Панталони Сива Сала Што ја отстранува

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Летни Шорцеви На Плажа,Спортски Кратки Панталони, Кратки Жешки Панталони За Одмор, Машки Тренинг Тип На Кратка Шема : Еднобојна, Џебна Боја : Црвена, Сина, Црна, Бела, Сива, Морнарска Сина Боја : С, М, Л, XL, 2xl Материјал : Полиестерски Спандексваист : Средна Должина На Половината : Кратка Сезона : Пролет, Лето, Aut, fall, зимакарактеристики : 1. Материјал : Полиестерски Спандекс. Добра количина на истегнување, дишење, допир на кожата, прави да се чувствувате добро.2. Дизајн : Мажи летни шорцеви на плажа, еластични шорцеви за половината со џебови, спортски кратки панталони, лабави секојдневни шорцеви.3. Карактеристики : Лабаво вклопување, цврста боја, брзо сушење, еластичен струк, џебови, шорцеви за вежбање на плажа.4. Машките шорцеви се меки и погодни за кожата, совршени за спорт, фитнес, трчање, одмор, работа, забава, одмор и многу повеќе. Исто така е многу удобно за носење секојдневно.5. Човекот летна плажа жешките шорцеви се совршени за мода и класичен дизајн, го прават погоден за носење во сите прилики.Содржина на пакетот : 1 Х Мажи Шорцеви Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Мажи Летни Шорцеви на Плажа, Спортски Шорцеви Во Еднобојна Боја со Џебови, Лабави Обични Кратки Панталони за Вежбање. Материјал -96%Полиестер, 4%Спандекс. Ткаенината Е Мека и Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Мажи Летни Шорцеви На Плажа, Еластични Шорцеви За Половината Со Џебови, Брзо Сушење, Широки Спортови На Нозе Трчање Кратки Панталони, Лабави Секојдневни Шорцеви За Одмор. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Кратки Панталони Совршени За Работа, Секојдневно, Трчање, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење, Датуми, Викенд, Датуми, Плажа, Одмор, Улица, Патување. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика.

Спецификација

Избор на клиент