.

.

Лори жени широка ширина кожен фустан пумпа кафеава 12

Лори жени широка ширина кожен фустан пумпа кафеава 12

DEN 479.84
Залиха
Достапно за нарачка

Peerage Lori Women Extra Bide Side Passur Pust добро се надополнува на секоја избрана облека. Овој дами чевли со средна потпетица со кожен дизајн на кожа и патент за кожа на кожа и декоративен лак на вамп создава стил и изглед кој го привлекува поуникави, додека сè уште го одржува трендот на мејнстрим. ** Купувачи на внимание ** Пронајдете голем избор на широки стилови на ширина на нашата официјална веб -страница за малопродажба Фазпаз. Com. Пријавувањето е брзо и бесплатно, плус добијте веднаш кредит за подароци од 20 долари, бесплатна испорака и размена, лесни приноси од 365 дена и приоритетна испорака на сите производи. ** За компанијата ** Меѓународна корпорација за обувки (Footwearus), лоцирана во Ферфилд NJу ерси, го започна своето производство и операции на големо во 1977 година и оттогаш продолжи да снабдува квалитетни обувки по конкурентни цени на потрошувачите лоцирани низ целиот свет. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговски марки (24 -часовна удобност, врсници, нејасни и цветни) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Дополнителен (д) широк стил на ширина од Фазпаз. Кожа од овци и патент. 2,5 "средна потпетица. Тркалезна пети. Обезбеден удобност. Максимален ѓон на влечење гума.

Спецификација

Избор на клиент