.

.

Sofia Farmsенски женски плус големина Лесли Curvy Високи тенок директно фармерки

Sofia Farmsенски женски плус големина Лесли Curvy Високи тенок директно фармерки

DEN 360.00
Залиха
Достапно за нарачка

Нов тексас што мора да го има-високи фармерки со високи тела со трендовски, исцрпена лале. Ви благодарам, фармерки на Софија! Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : No Puedes prescindir de ellos : Jeans de Tiro alto y talle que viorce tu figura con un moderno ruedo estilo tulipán. ¡Грациас, фармерки на Софија! Ексклузивен en. Материјал : 99% памук; 1% спандекс/99% алгодон; 1% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’8 ”и носи големина 18 W/la Modelo Mide 5’8” Y Viste Una Talla 18 W. Вклопување : тенок директен; Должина на глуждот/ерехо y ректо; Ларго Хаста ел Тобило. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 26 ”inseam/tiro alto; 26 ”де Ларго де претприемач. Затворање : летање на копче/Bragueta de Botones. Ocketsебови : 5 џебови имаат најважни работи/5 Болсилос пара е есенцијална. Карактеристики : Frayed лалење на лалиња/ruedo raído estilo tulipán. Зошто ќе го сакате : Истегнете тексас + ласкаво вклопување = стилска удобност. /Mez Clilla Que Estira + Talle Que Favorece = Elegante Comodidad. Plusенски плус високи тенок фармерки од фармерки од Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Спецификација

Избор на клиент