.

.

Јајце шпорет, јајце шпорет тест победи Јајце Шпорет за 1 - јајца со индикаторско светло, автоматско исклучување, прегревање заштита, мерење чаша, бпа-слободен

Јајце шпорет, јајце шпорет тест победи Јајце Шпорет за 1 - јајца со индикаторско светло, автоматско исклучување, прегревање

DEN 319.84
Залиха
Достапно за нарачка

Капацитет : 7 Функција : Парен Крем За Јајца Тип На Единица : Парче Напон : 220v Материјал : Пластична Големина : 155x155x170mm Тежина : 430g />боја : вклучен жолт пакет : 1 x шпорет за јајца1 x Функција за мерење чаша за вода : Крем За Јајца на Пареа. Тип На Единица : Парче. Напон : 220 V.Материјал : Пластика. Големина : 155х155х170мм.

Спецификација

Избор на клиент