.

.

Спорт-Тек Дами Пози-УВ Про Поло. 520

Спорт-Тек Дами Пози-УВ Про Поло. 520

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Дизајнирани за денот на играта или работниот ден, овие поло со високи перформанси нудат мека, мат рака и испорачуваат исклучителна ув заштита, Технологија За заклучување на бојата И отстранување на влага. 4-унца, 100% полиестерско блокирање Со Posi Charge technology UPF рејтинг од 50 Отстранлива ознака за удобност и повторно етикетирање На Јака од само ткаенина со држач За вратот Со Лента со 5 копчиња со копчиња обоени за совпаѓање 1/2 Ракави Поставени, Отворени Ракави Увезени . Машинско Перење . Удобност . Памук . Завршен Допир . Боите Може Да Варираат.".

Спецификација

Избор на клиент