.

.

Панталони со широки панталони за атлетизи за жени во Авиа

Панталони со широки панталони за атлетизи за жени во Авиа

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Одете на вашето среќно место со широки панталони за нозе во Авиа. Екстра-меки, овие опуштени панталони се чиста удобност на почетокот или крајот на кој било ден. Наменето за лепење, но доволно симпатично за целодневно носење, овие панталони сигурно ќе бидат повторени. Исклучиво на. Материјал : 55% модал/39% полиестер/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Подигање : Висок пораст. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Две странични џебови на цвест. Карактеристики : Силуета со широк нозе; Супер-мека ткаенина. Широки панталони за нозе за жени од Авиа.

Спецификација

Избор на клиент