.

.

Дорман 926 - Предниот Лев Надворешен Капак На Патеката На Седиштата За Специфични Модели Шевролет Траверс

Дорман 926 - Предниот Лев Надворешен Капак На Патеката На Седиштата За Специфични Модели Шевролет Траверс

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Овој капак на патеката за замена на седиштата одговара на вклопувањето и дизајнот на оригиналниот дел од опремата за да се врати внатрешниот изглед на возилото. Овој дел е изработен од квалитетни материјали и потврден за сигурно вклопување. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Идеална замена - овој капак на патеката на седиштето директно го заменува оригиналниот дел на одредени години на возилото, марки и модели. Издржлива конструкција - овој дел е изработен од цврсти материјали за долг работен век. Практично решение - ова квалитетно резервно парче ја елиминира потребата да се вратите во застапништвото. Обезбеден квалитет - овој дел претрпе тестирање за да обезбеди сигурно вклопување и долг работен век. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Буик Енклава : 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 Шевролет Траверс : 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 Гмц Акадија Лимитед : 2017гмц Акадија : 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017 Сатурн Перспектива : 2009, 2010.

Спецификација

Избор на клиент