.

.

Honeywell Дигитални Керамички Грејач, HZ370BP, Црна

Honeywell Дигитални Керамички Грејач, HZ370BP, Црна

DEN 558.08
Залиха
Достапно за нарачка

Дигиталниот Керамички Грејач Со Ладен Допир Honeywell има керамичка технологија која нуди лична топлина и опции за греење на целата просторија. Неговите дигитални контроли со лесно лизгање обезбедуваат 2 поставки за топлина, вклучително и опција за заштеда на енергија. HZ-370 е исто така опремен со одлични безбедносни карактеристики, вклучувајќи заштита од врвот и кул дизајн на допир, што ја одржува надворешната површина ладна дури и кога грејачот е вклучен. Лесни дигитални контроли на допир со LED дисплеј. 2 поставки за топлина. Енергетски ефикасен програмабилен термостат. 1-8 часовен тајмер за автоматско исклучување. Совет Над Безбедносната Заштита. Заштита Од Прегревање. Кул Допир Безбедност Домување. Значката за Заштитно Предупредување предупредува дали решетката е жешка. Широк опсег осцилација. Рачка за носење. Бои : Црна, Бела. 3 Година Ограничена Гаранција.

Спецификација

Избор на клиент