.

.

Трик или третирајте ја торбата за тотални тикви за Ноќта на вештерките

Трик или третирајте ја торбата за тотални тикви за Ноќта на вештерките

DEN 223.84
Залиха
Достапно за нарачка

Малиот пик -тоте е совршен додаток за сезоната на есен. Забавниот дизајн е отпечатен од обете страни. За издржливост, тотерот е направен од 100% полиестер и има памучни веб -рачки. Не-ткаената полиестерска обвивка додава дополнителна цврстина. Се препорачува чистење на самото место. "Едноставно маргаритка, трик или третирајте ја торбата за тотални тотални за Ноќта на вештерките : Печати од двете страни. Внатре во обложена со неткаени поли. Памучни веб-рачки.

Спецификација

Избор на клиент