.

.

Машки Georgeорџ Плеј Поли Рајон Модерен вклопувачки џогер за спиење Пант

Машки Georgeорџ Плеј Поли Рајон Модерен вклопувачки џогер за спиење Пант

DEN 551.84
Залиха
Достапно за нарачка

Машки Georgeорџ Плеј Поли Рајон Модерен одговара џогер за спиење Пантаре Вие барате пантолони за спиење кои нудат и удобност и стил. Престанете со пребарувањето и не гледајте подалеку од овој Georgeорџ плетено поли -рајон модерно вклопување џогер за спиење. Дизајнирано со најновите модни трендови на ум, можете да бидете уверени дека ќе изгледате добро без разлика што. Оваа пантолона за спиење на џогер има ребра плетени манжетни за глуждот, 2 странични џебови од цвест, летање со 1 копче и плетена плетена еластична лента за половината со влечење во стилот на чевли за совршено вклопување. Овие разноврсни џогери се идеални за релаксирање дома или дури и само висат со пријателите. Направени со лесна и дише плетена поли -рајонска ткаенина Овие модерни џогери нудат лесна подвижност и удобност за целодневно носење. Спарете го овој модерни модерни модерни модерни рајонски модерни, со вашиот омилен бел мета или качулка за стилски и удобен изглед што ќе ве однесе од чаршафите до улиците. Машки Georgeорџ Плеј Поли Рајон Модерен вклопување џогер за спиење Пант : 85% полиестер / 15% рајон. РИБ плетени манжетни за глуждот. 2 странични џебови на цвест. 1 летање на копчето. Ребреста плетена еластична лента за половината со влечење во стилот на чевли за совршено вклопување.

Спецификација

Избор на клиент