.

.

- пешаци - врвот на резервоарот - мал

- пешаци - врвот на резервоарот - мал

DEN 319.84
Залиха
Достапно за нарачка

Ова е Unisex возрасен 100% памучен резервоар. Покрај тоа што се 5,5 мл со броење на нишки од 18/1, сите наши кошули се пред-смарт со двојна јака од игла, ракав и полите направени и за мажи и за жени, секој од нашите дизајни е официјално лиценциран и 100% автентично. Дизајните се создадени од нашиот неверојатно талентиран во тимот за графичка уметност во Хаус, кој честопати ракува и го илустрира секој дизајн на маицата за маици . 100% задоволство е загарантирано! Ако не сте задоволни од нашиот производ, ние ќе го замениме или ќе ви вратиме веднаш . нашите кошули се машини што се перат. Tumble Dry Ship. Да не спомнувам, нашите графички тимови се совршен подарок за празници, роденденски подарок или само третирајте се!.

Спецификација

Избор на клиент