.

.

Tking Fashionенски моден мода за Ноќта на вештерките за печатење V -врат -џеб пулвер врвен џемпер - С.

Tking Fashionенски моден мода за Ноќта на вештерките за печатење V -врат -џеб пулвер врвен џемпер - С.

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода. Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата облека во центарот на стилот и искра. Ако барате мека, удобна, висококвалитетна облека по прифатлива цена, модата на Ткинг е место за вас. Спецификации : Сезона : Пролет; Есен; Раниот зимски пол : Womenoccasion : Casual Daily Wear, Office прилики, клуб, училиште, забава, улица, итн. , виси да се исуши.продуктите вклучуваат : 1 x жени врвни [мек материјал] : Мешан памук; Ткаенина пријателска за кожата, усвојува професионално печатење, што обезбедува јасна графичка и трајна издржливост, дизајнот остана по миењето. Feelе се чувствувате многу удобно кога ќе ја ставите оваа кошула! Мора да го имате врвот на Ноќта на вештерките во вашата гардероба!. [Дизајн] : Оваа мачна графичка маичка е печатена модна графичка дизајн. Државите џемпери на вратот со долги ракави за жени се совршени за релаксирање во стил! Трендовски и стилски изглед . [Грозен натпревар] : Тоа оди совршено скоро сè, можете едноставно да го спарите со слаби фармерки, шорцеви или хеланки; Дали барате совршен костум за Ноќта на вештерките што доаѓа со дополнителна доза на застрашувања и измет, џемпери за долги ракави е совршен изглед за да го карпи вашиот Ноќта на вештерките!. [Прилика] : костуми за обични, забава, улица, датум, хип хоп, коктел, ноќен клуб, шик подарок за вашиот lубовник или женски пријатели на, Денот на вineубените, Ноќта на вештерките, итн. [Најдете ја вашата големина] : Ве молиме, прочитајте ги информациите за големината Во сликата на производот и табелата со големина на продавачот внимателно пред да нарачате и изберете ја големината што најдобро ви одговара за да обезбедите точна вклопување. Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние сме среќни што ви служиме.

Спецификација

Избор на клиент