.

.

Кафепрес-Украина Знаме Гроздобер Потресена Украина Дуксер - Пуловер Дуксер, Класичен И Удобен Дуксер Со Качулка

Кафепрес-Украина Знаме Гроздобер Потресена Украина Дуксер - Пуловер Дуксер, Класичен И Удобен Дуксер Со Качулка

DEN 767.84
Залиха
Достапно за нарачка

Стил : Тенок одговара со џеб од кенгур и двојна обложена хауба. Јаглен хедер има црни врвки за влечење. Сите други бои имаат соодветни врвки за влечењеголемина : работи мали. Големина до 1-2 големини за полабаво перење : ладно миење Во Машина со слични бои. Може да се намали по миењето направено од 80% памук и 20% полиестерска тежина : 8 мл Изработени од 80% памук и 20% полиестер. Хауба за влечење и џеб од кенгур. Рашири ребрести манжетни и појас. Стандардно вклопување. Машина За Перење. УВЕЗЕНИ.

Спецификација

Избор на клиент