.

.

Asus Vivobook Премиум Бизнис Лаптоп Компјутер 17.3 FHD Дисплеј 10-Ти Генерал Intel Quad-Core i5 - 1035G 8GB DDR 128GB SSD + 1TB HDD Читач На Отпечатоци Позадинско Осветлување ТАСТАТУРА USB - C Wifi Веб Ка

Asus Vivobook Премиум Бизнис Лаптоп Компјутер 17.3 FHD Дисплеј 10-Ти Генерал Intel Quad-Core i5 - 1035G 8GB DDR 128GB SSD +

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Оваа листа со надградени конфигурации.Ако компјутерот има модификации (наведени погоре), тогаш кутијата на производителот се отвора за да се тестира и прегледа и да се инсталираат надградбите за да се постигнат спецификациите како што се рекламираат. Доколку не се наведени измени, предметот е неотворен и непроверен. Дефектите и флеките се значително намалени со нашата длабинска инспекција и тестирање. И Радост Технолошката Електроника обезбедува Надградени делови 1-годишна гаранција, оригиналните компоненти ќе бидат покриени со 1-годишна гаранција од производителот. ПРЕГЛЕД НА ПРОИЗВОДОТ : . Без разлика дали сте на работа или играте, Asus Vivobook 17 е компактниот лаптоп што ве потопува во што и да сте тргнале да правите. Неговиот нов четиристран дисплеј без рамка Може да се пофали со ултразвучна рамка, давајќи неверојатен сооднос екран-тело од 85% за врвно извонредни визуелни слики. Вивобук 17 се напојува од најновите 10-Ти генерации основни процесори На Интел. КЛУЧНИ СПЕЦИФИКАЦИИ : . Тип НА КОМПЈУТЕР : Деловен Лаптоп Компјутер. Компјутерска Серија : Asus Vivo Book. Дисплеј : 17.3" FHD (1920 x 1080) Дисплеј. Процесор : 10-Ти Генерал Intel Quad-Core i5-1035 G1 (Основен Часовник 1.0 GHz, Максимален Часовник За Засилување до 3.6 GHz, 6mb Паметен Кеш, 8 теми). Меморија : 8 GB DDR4. Складирање : 128 GB SSD + 1 TB HDD. Графика : Интегрирана ИНТЕЛ УХД Графика. Комуникации : Wifi6 (802.11 секира) и Bluetooth 5.0. Камера : HD Веб Камера. Аудио : Булит Во Аудио. Оперативен систем : Windows 10 Дома (64-битна). Пристаништа и Слотови : 1 x USB-3.2, 1 x USB-C 3.2, 2 x USB 2.0, 1 x HDMI, 1 x Комбо Аудио Приклучок, 1 x Микро SD Картичка Читач. Батерија : до 10 часа траење на батеријата. Дополнителни Информации : . Димензии : 16 "х 10.1" х 0.78". Приближна Тежина : 5.1 lbs Asus Vivobook Премиум Деловен Лаптоп 17.3" FHD (1920 x 1080) Дисплеј 10-Ти Gen Intel Quad-Core i5-1035 G1 (Основен Часовник 1.0 GHz, Максимален Часовник За Засилување до 3.6 GHz, 6mb Паметен Кеш, 8 теми) Интегриран intel UHD графика Позадинско Осветлување тастатура читач На Отпечатоци wifi6 (802.11 Ax) Bluetooth 5.0 hd WEBCAM WINDOWS 10 до 10 часа траење на батеријата.

Спецификација

Избор на клиент