.

.

Игралиште Делукс Ротирачки Риболов Игра Со Риболов Столбови

Игралиште Делукс Ротирачки Риболов Игра Со Риболов Столбови

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Опис : Делукс ротирачки риболов игра ќе им овозможи на секој да риби дома право во својата соба! Уживајте во бескрајни часови на риболов забава. Доаѓа со повеќе прачки за да можете да рибите со пријателите. Доаѓа со привлечна музика и изработена од безбеден и издржлив материјал. Гледајте како рибите пливаат околу и почекајте да ја отворат устата за да можете да ги закачите!. Карактеристики : - Доаѓа со повеќе риболовни прачки за играње со пријателите - бескрајни часови забава за риболов-Доаѓа со музика-Изработена Од безбеден и издржлив материјал Содржина На Пакетот : 1 х Риболов Игра со Риболовни Прачки. ОПАСНОСТ ОД ГУШЕЊЕ : Содржи мали делови. Не за деца под 3-годишна возраст. Препорачана Возраст : 3+ Точка Код : PS685 Play World Делукс Ротирачки Риболов Игра Со 2 Риболов Полјаци.

Спецификација

Избор на клиент