.

.

Дизни Принцеза Стрипови Изненадување Авантури Пепелашка

Дизни Принцеза Стрипови Изненадување Авантури Пепелашка

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Стрип Куклите на Принцезата дизни се инспирирани од популарната серија Стрипови На Принцезата Дизни Од Ео Книги, во која Се прикажани ликовите На Принцезата во хумористични, секојдневни ситуации во кои децата ќе уживаат. Во овие раскази, ликовите На Принцезата се авантуристички, љубезни и инспиративни, но и поврзани и смешни.Изненадувачки Авантури Пепелашка е забавна играчка која се одликува со прекрасно искуство во дебоксирање. Децата го отвораат секој панел по нумериран редослед и ја следат приказната додека замислуваат Дека Пепелашка се пробива во авантура, откривајќи пријатели и додатоци на патот. Кога сите прозорци се отворени, децата можат да си играат со куклите користејќи ги 5-те вклучени основи, 3 од нив се нишаат за повеќе забава потоа покажете го комплетот во витрината на замокот за да создадете сцена! ИЗНЕНАДУВАЧКА АВАНТУРА СО ПЕПЕЛАШКА : забавата за отворање нова играчка достигнува нови височини со овој прекрасен комплет. Отворете ги прозорците и замислете да ја следите пепелашка во авантура на откривање. ВКЛУЧУВА 5 КУКЛИ : Сетот вклучува 5 различни фигури. Откријте кој е внатре во следниот прозорец додека децата замислуваат дека пепелашка тргнува кон нејзиниот замок. ЗАБАВНИ ДОДАТОЦИ : покрај бројките, оваа забавна играчка за деца вклучува 3 основи за нишање за фигурите и позабавни додатоци за да им помогне на имагинацијата на децата да ја оживеат приказната. ПОБАРАЈТЕ ПОВЕЌЕ СТРИП ИГРАЧКИ ЗА ПРИНЦЕЗИ НА ДИЗНИ : Инспирирани од серијата стрипови, Стриповите За Принцези На Дизни се свежи, забавно преземање на омилените ликови (секој продаден одделно. Предмет на достапност). Вклучува 5 фигури, 5 основи, 3 додатоци и витрина за замок. Слика скала : 2 инчи. Возраст 3 и повеќе. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Опасност Од ГушењеМали делови. Не за деца под 3 години.

Спецификација

Избор на клиент