.

.

Машки Антигва Црна Сива Џексонвил Јагуари Металик Лого Нова Поло

Машки Антигва Црна Сива Џексонвил Јагуари Металик Лого Нова Поло

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Ова Ново Поло Од Антигва е одличен додаток на секоја колекција На Јагуари Од Џексонвил. Се одликува со класичен плакет со три копчиња и јака од само ткаенина, што ја прави одлична опција за теренот за голф или канцеларијата. Комплетно со везена тимска графика, ова духовно поло ја покажува непоколебливата гордост На Џексонвил Јагуарс. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Краток ракав. Машинско перење. Странични поделби на полите. Плакета со три копчиња. Материјал : 100% Полиестер. Цврст блокиран плетен блок во боја. Увезени. Бренд : Антигва. Раглан ракави. Везена графика. Само ткаенина јака.

Спецификација

Избор на клиент