.

.

Гроздобер колекција на јаболка злато украсено дрво врамено со двојно музејско уметничко печатење со наслов - Порте Плум

Гроздобер колекција на јаболка злато украсено дрво врамено со двојно музејско уметничко печатење со наслов - Порте Плум

DEN 1199.84
Залиха
Достапно за нарачка

Гроздобер колекцијата на јаболка претставува зачудувачки злато украсно дрво од 11x14, врамено со двојно matting wallидно уметничко парче, со наслов "Порте Плум ". Ова уметничко дело е печатење со отворено издание направено со рамка до wallид користејќи го методот Giclee, што обезбедува најдобар квалитет на печатење. Рамката до Wallидот внимателно набави висококвалитетна слика од издавачот за да произведе исклучителен финален производ. Рамката е впечатлива дво-инчна златна украсена рамка од дрво со двојно затемнување што совршено ги надополнува уметничките дела. Нашиот тим на искусни професионалци веднаш ќе започне да работи на вашата нарачка откако ќе се постави за да гарантира дека вашето уметничко дело е веднаш врамено и испратено до вас. Ние се гордееме што нудиме уметнички дела што се целосно направени во САД, и ние сме убедени дека вашата набавка ќе ги исполни вашите очекувања. Ние ја разбираме вредноста на инвестирање во уметнички дела и имаме за цел да обезбедиме супериорен производ што ќе го богатувате за наредните години. Ви благодариме што избравте рамка до Wallид за вашите уметнички потреби и со нетрпение очекуваме да ги надминеме вашите очекувања. Уметник : Гроздобер колекција на јаболка. Наслов : Порте Плум. Рамка со големина : 11x14 инчи. Висококвалитетен уметнички печати врамени во златна украсна рамка од дрво со двојно матежување. Прилагодено печатено и врамено кога е купено. Вклучен комплет за виси за жица. Направено во САД и задоволството е загарантирано.

Спецификација

Избор на клиент