.

.

Vbnergoie Womenable Trend Tene Tie обоен спортски џемпер женски zip zip up hoodie light pullover

Vbnergoie Womenable Trend Tene Tie обоен спортски џемпер женски zip zip up hoodie light pullover

DEN 255.84
Залиха
Достапно за нарачка

58'''L должина : 63cm/24. Совршено се совпаѓа со фармерки, хеланки или чизми за да се создаде ладен и модерен изглед.80'' Sleeve : 51cm/20.08''Shoulder : 51cm/20. Whiteените со модни дуксери со бел патент.59'''Sleeve 52cm/20.28 '' 'РЕАЛЕР : 52 CM/20.20 '' Sleeve : 51.16 '' Должина : 64cm/25. Костум за сите сезони.88'' Shoulder : 50cm/19.20'''Sleeve : 51.58'' Length : 63cm/24.08 '' Големина : xl US : 10 EU : 40 BUST : 102 CM/40. Совршено се совпаѓа со фармерки, хеланки или чизми за да се создаде ладен и модерен изглед.43 '' Должина : 61 CM/24. Оваа симпатична маичка за девојчиња за жени или тинејџери, се совпаѓа добро со фармерки, хеланки или чизми за ладен и стилски изглед.47''Size : xxlus : 12eu : 42 Bust : 106cm/41.73'''Lenge : 65cm/25.87 '' Womenените модерни тренд на тренд, обоени качулки за спортови со качулка , изработено од полиестер, памук и спандекс. Оваа симпатична џемпери е погодна за жени или девојчиња.41'' Sleeve : 50.08 '' Рамената : 51cm/20.73 '' Должина : 65cm/25. Оваа симпатична маичка за девојчиња за жени или тинејџери, се совпаѓа добро со фармерки, хеланки или чизми за ладен и стилски изглед.47 '' Рамо : 53см/20.29''Size : Mus : 6eu : 36 Bust : 94cm/37. Мека лесна, удобна и лесна за носење.80'''Sleeve : 51cm/20.Големина : S US : 4 EU : 34 BUST : 90 CM/35.47''xxl1242106cm/41. Бојата може да биде малку поинаква поради различен приказ и резолуција.69 '' 'Рамо : 49cm/19. Тоа е многу погодно за секојдневно, излегување, забави, работа, слободно време, шопинг, забави за коктел, Size Use Ubust Lengtsleevshoulders43490cm/35.8888 '' Рамо : 50см/19. Карактеристики заоблено деколте со детали за аспираторот, долги ракави, вклопување на пулвер со џеб.41'''Sleeve : 50.47' ' Големина : XXL US : 12 EU : 42 BUST : 106 CM/41.47'''Shoulder : 53cm/20.59 '' Sleeve : 52cm/20.01'' Length : 62cm/24.69''Shoulder : 49cm/19. Детска меморија худи мода мода жени.87 '' Material женски пуловер качулка, изработена од полиестер, памук и спандекс. Оваа симпатична џемпери е погодна за жени или девојчиња.02 '' ракав : 50cm/19.01'''Lenge : 62cm/24.43'''l должина : 61cm/24.08''Size : XLUS : 10 EU : 40 BUST : 102cm/40.69''size : Lus : 8eu : 38 Bust : 98cm/38. Карактеристики заоблено деколте со детали за аспираторот, долги ракави, вклопување на пулвер со џеб.

Спецификација

Избор на клиент