.

.

Кум - домашно милениче мачка - кошула со краток ракав - x -large

Кум - домашно милениче мачка - кошула со краток ракав - x -large

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Може да очекувате трајна издржливост со овој 100% полиестер, Унисекс маица за возрасни. Нашите дизајни се сублимирани со рака на нашиот бренд на маици со празна маици. Секоја кошула ќе има живописна боја со напредни перформанси за управување со влага. Забележете : Бидејќи секоја кошула е изработена со рака, ќе забележите некои „бели“ несовршености во близина на области со крцкање како што се јамата за рака, страни или линија на вратот. Ова е нормално и дел од процесот на печатење. Секој од нашите дизајни е официјално лиценциран и 100% автентичен. Дизајните се создадени од нашиот неверојатно талентиран во тимот за графичка уметност во Хаус, кој честопати ракува и го илустрира секој дизајн на маицата за маици . 100% задоволство е загарантирано! Ако не сте задоволни од нашиот производ, ние ќе го замениме или ќе ви вратиме веднаш . нашите кошули се машини што се перат. Tumble Dry Ship. Да не спомнувам, нашите графички тимови се совршен подарок за празници, роденденски подарок или само третирајте се!.

Спецификација

Избор на клиент