.

.

Килими со марка и дневна област, модерни килими со модерни аква тркач

Килими со марка и дневна област, модерни килими со модерни аква тркач

DEN 1279.84
Залиха
Достапно за нарачка

Означете за мал до средна големина, килим од 5x8 е идеален. Ние, означуваме дека мора да користите влошки за килими бидејќи тие обезбедуваат амортизирање, амортизирање на звуците; и заштита, помагајќи да се одржи килимот на вашата област и да се спречат лизга. Бои : аква, беж, каки, ​​јаглен, таупе. Материјал : 100% полипропилен. Потекло : Турција. Изградба : ткаена машина. Тип на куп : Среден куп, 0,3 инчи. Големина : 2'7 "x 7'3". Отпорен на дамки. Дете и пријателски за миленичиња. Препорачана локација : затворен. Домашен декор : Монтаубан модерен килим во областа Аква може да биде беспрекорно интегриран во кој било постоечки декор за дома со бои : аква, беж, каки, ​​јаглен, таупе. Долготрајни и безбедни : дизајнирани да издржат секојдневно носење, нашите килими се пријателски за деца и миленичиња и отпорни на дамки благодарение на нивните засилени влакна. Совршено за области со висок сообраќај на вашиот дом, како што се дневната соба, кујната и ходниците . Грижа на производот : Редовно користење на вакуум ќе помогне да се спречи градење прашина и нечистотија. Малите излевања можат да бидат исчистени со чиста крпа без боја. Цврсто притиснете за да ја апсорбирате течноста. Избегнувајте нерамномерно избледување и носење со повремено ротирање на вашиот килим . Нашиот бренд : На Марк и Деј, ние внимателно ги следиме трендовите и модата што ни помага да создадеме модерни, боемски и традиционални дизајни за килими, погодни за внатрешни и отворени, вклучително и кујнски килими, килими за дневна соба , деца килими, килими за трпезарија и килими во спална соба.

Спецификација

Избор на клиент