.

.

Налепници ЗА ѕидови 3д Налепници За Плочки Сами Водоотпорни Самолепливи Ѕидни Налепници

Налепници ЗА ѕидови 3д Налепници За Плочки Сами Водоотпорни Самолепливи Ѕидни Налепници

DEN 1231.84
Залиха
Достапно за нарачка

10 парчиња 3д Налепници За Кристални Плочки САМИ Водоотпорни Самолепливи Ѕидни Налепници карактеристики : 1.Висококвалитетни налепници за пилинг и лепење плочки : плочките за кора и стап се направени од еколошки материјали, отпорни на топлина и отпорни на влага и лесни за бришење за отстранување на дамки. Погоден за мазни и чисти површини. Тоа може да се вметне на ѕидот. Ако не може да се залепи, користете лепак за да помогнете.2.Никогаш не пожолтувајте со текот на времето-за разлика од другите брендови на пазарот, нашите плочки никогаш нема да пожолтат со текот на времето.3.Површина на покривање : големината на плочката за лупење и стап е приближно (приближно 10 см х 10 см). Тој е мал и удобен, лесен за употреба и може да го покрие секој агол.4.Пакување од 10 листови-кутија од 10 листови висококвалитетни налепници ЗА КРИСТАЛНИ плочки ОД 3Д гел, со вкупна покриеност од околу 1 квадратен метар (може целосно да го пополни секој агол)5.It лесно е да го направите тоа сами-држете се до плочките за прскање во кујната или бањата, самолепливо, стабилно лепење, може да биде добро зашиено и инсталирано според големината, може да се свитка до аголот, без фугирање, без лепак, без неред, без специјални алатки, не е потребно искуство.Големина : 10x10cm Weight : околу 32g Package содржи : 1 сет на 3d кристални плочки налепници Ѕид Хартија Налепница Повлечете и Стап. Sticетски Налепници. Аниме Налепници. Божиќ. Ноќта на вештерките.

Спецификација

Избор на клиент