.

.

Гори Простор Таписерија Уметност Студентски Дом Астронаут Таписерија, За Дневна Соба, Спална Соба Декоративни Ѕид Уметност

Гори Простор Таписерија Уметност Студентски Дом Астронаут Таписерија, За Дневна Соба, Спална Соба Декоративни Ѕид Уметност

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Спецификации : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Материјал : Еднострана Четкана Обична Праска Кожа Ткаенина : Полиестерстил : Модерен/Нордиски Ветер Опционална Големина(Hx W) : 73x95cm(28, 74x37, 4"), 130x150cm(51, 18x59, 06"), 150x200cm(59, 06x78, 74")боја : како што покажаа сликите Шема : Галаксиско Миење И Нега На Простор : Нежно Миење Раце Што Се Перат За Раце Одделно Во Ладна Вода, Суво во сенка само Прилики : Дом, дневна соба, спална соба, ресторан, кафуле итн.карактеристики : 1. Ткаенината има пожелни својства како што се отпорност на дамки, дишење, отпорност на набори, луксузен изглед и леснотија на чистење.2. Моден модерен дизајн, дигитална технологија, еколошки печатење со мастило боење, стерео слика никогаш нема да исчезнат.3. Широк спектар на употреба : може да се користи како покривки за кревети, навлаки за софи, ѕидни виси, чаршафи, ќебиња за плажа/пикник, душеци за јога, разделувачи на простории, украси на тавани, завеси, украси на ѕидови или каква било декорација на домот.4. Погоден за семејства, ресторани, хотели, дневни соби, ходници, спални соби. Внатрешен или надворешен.5. Во споредба со традиционалното сликарство, оваа економија монтирана на ѕид е погодна, мултифункционална, што го прави вашиот дом поудобен и помодерен.Пакетот Е Вклучен : 1 х Само Таписерија (други производи Не се вклучени) 2 х Нокти 2 х Кукизабележи : 1. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење.2. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде мала различна од бојата прикажана на сликите. Ве Молиме Разберете, Благодарам! 1.100% Нов И Висок Квалитет. 2.Материјал : Полиестер. 3.Боја : Како што покажува Сликата. 4.Декорација. 5.Галакси Простор Таписерија.

Спецификација

Избор на клиент