.

.

Wb ge wallидно копче за печка бело

Wb ge wallидно копче за печка бело

DEN 431.84
Залиха
Достапно за нарачка

Број на дел WB3 X5734 Заменува 257173, PS248936, WB03 X5704, WB03 X5734, WB3 X5704. Број на дел WB3 X5734 Заменува 257173, PS248936, WB03 X5704, WB03 X5734, WB3 X5704. ГЕ фабрика дел. Брендовите GE вклучуваат General Electric, Hotpoint, RCA и други. GE исто така прави различни модели на апарати за Sears / Kenmore.

Спецификација

Избор на клиент