.

.

Фовиен миленичиња мачки собрани пердуви за вежбање за вежбање со прашини со bellвона интерактивни играчки за маче маче риболов шипка позлание за домашно милениче ст

Фовиен миленичиња мачки собрани пердуви за вежбање за вежбање со прашини со bellвона интерактивни играчки за маче маче риболов

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Интерактивна игра за замав за да ја забавувате вашата мачка. помеѓу вас и вашата мачка. Спецификација : Боја : Како што е прикажано, Ослободете се во кое било време : Вкупна должина 55 см, дијаметар на пластична шипка 0,4 см, врвната зајак на зајакот и пердувите се ширина од околу 15 см и ширина 4 см, материјал : Пластика за пластика на пердуви : 1*3 Список на производи : 1*3 Смешни стапчиња за мачки можат да и помогнат на мачката да вежба и да ја подобри физичката подготвеност на мачките, да го олесни стресот и здодевноста . елиминирајте ја здодевноста на вашата мачка и да ви дадат подобра интеракција со мачката . материјал : кадифен, пластика; Големина : Околу стапче : 48 см, пердув : 7см. Може да и ’даде на вашата мачка безбедна и интересна играчка. Лесно е да се транспортира и чува. Уживајте во вашата мачка што ја решава својата енергија со оваа играчка . Задоволете го инстинкт на вашите мачки за iosубопитност и игра. Оваа играчка ја спречува мачката да гребе мебел и подови.

Спецификација

Избор на клиент