.

.

Авалон Дома Роанок Геометриски Внатрешен Надворешен Тепих

Авалон Дома Роанок Геометриски Внатрешен Надворешен Тепих

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Современиот дизајн е најдобар Во Геометрискиот Внатрешен/Надворешен Килим Авалон Хоум Роанок. Достапно по ваш избор на големина, прави шарен додаток во ходниците, спалните соби и дневните соби. Овој килим е машински ткаен од издржлив полипропилен и е отпорен на дамки и избледување. Геометриски линеарен дизајн. 100% полипропилен. Машина ткаени за издржливост. Отпорен на дамки и избледување. Изберете од достапни големини и бои.

Спецификација

Избор на клиент