.

.

Кафеав кактус од садови за цвеќиња кактуси и сукуленти зелена глувче со глувчето подлога глушец

Кафеав кактус од садови за цвеќиња кактуси и сукуленти зелена глувче со глувчето подлога глушец

DEN 303.84
Залиха
Достапно за нарачка

Поддршка од гума што не се лизга и мазна површина. Лесно за чистење и издржлив. Печатено со најнапредната технологија за дигитално печатење. Поддршка за гума од не лизгање и мазна површина . лесна за чиста и издржлива . печатена со најнапредната технологија за дигитално печатење.

Спецификација

Избор на клиент