.

.

Abcnature Women'sенски бикини костими за капење, Thong бикини поставува секси високи градиенти на градите градиент Сплит бикини Две сетови за пливање за пливање за жени за же

Abcnature Women'sенски бикини костими за капење, Thong бикини поставува секси високи градиенти на градите градиент Сплит бикини

DEN 319.84
Залиха
Достапно за нарачка

Abcnature Women'sенски бикини костими за капење, Thong бикини поставува секси високи градиенти на градите на градите, поделено бикини, две парчиња за пливање, бикини за пливање, бикини за жени. Проверете ја табелата со големина пред нарачката. Доколку не сте сигурни дека големината, испратете ни порака . Специфичен ставка : Womenените. Сезона : Лето. Повод : Дневно, базен, море. Материјал : полиестер. Должина на облеката : Редовно. Стил на ракав : Редовно. Стил : Секси, случајно. Пакет вклучуваат : 1 x Swim Wear Size : S US : 4 Велика Британија : 8 EU : 34 Bust : 86-90cm/33.86-35.43 '' Weist : 66-68cm/25.98 ''-26.77 '' Hip : 92-94cm/36.22-37.01 ''. Големина : М САД : 6 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 биста : 92-96cm/36.22-37.80 '' на половината : 72-74cm/28.35-29.13 '' Хип : 98-100cm/38.58-39.37 ''. Големина : L САД : 8 Велика Британија : 12 ЕУ : 38 биста : 98-102cm/38.58-40.16 '' Ваист : 78-80cm/30.71-31.50 '' Хип : 104-106cm/40.94-41.73 ''. Големина : XL САД : 10 Велика Британија : 14 ЕУ : 40 биста : 104-108cm/40.94-42.52 '' половината : 84-86cm/33.07-33.86 '' Хип : 110-112cm/43.31-44-44.09 ''. Големина : xxl САД : 12 Велика Британија : 16 ЕУ : 42 биста : 110-114cm/43.31-44.88 '' половината : 90-92cm/35.43-36.22 '' Хип : 116-118cm/45.67-46.46 '' Плус големина пливање за жени . Контрола на стомакот за капење за жени. Бикини со високи половини. Бикини за пливање бикини сетови за жени. Комплети за капење во бикини за бикини.

Спецификација

Избор на клиент