.

.

Борниу женски палта, женски памучни и постелнина печатење дуксери за жени есен зимско руно јакна, обични џемпери со качулка, дебели наредени дозвола

Борниу женски палта, женски памучни и постелнина печатење дуксери за жени есен зимско руно јакна, обични џемпери со качулка,

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики : Дизајнот може да ве направи поубава и виталност. Многу кул за носење, нов изглед, нов за вашиот моден изглед. Овој лесен, палто е совршен за тие денови! Загрејте ја вашата зима, потопло и поздраво. Слатка и прекрасна, топла и удобна. Сезона : Зимматеријал : 60%памук, 40%Linencollar : Cooped Sleeve : Долг ракав : МоденПатерн : Печатење ДЕКЦОРАЦИЈА : Отворено копче Стил : Сликокација : Дизајн на Casual Fashion го покажува вашиот убав вкус. Може да се појави вашиот убав вкус. Што ќе добиете : 1 пк. Womenените COATSIZE : S Големина : Мала САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 биста : 105см/41,34 '' Рамо : 43см/16.93 '' ракав : 59см/23.23 '' Должина : 79см/31.10 ' '. Големина : M Големина. Големина : L Големина. Големина : XL Големина. : X-LARGE US : 10 Велика Британија : 14 EU : 40 BUST : 120 CM/47.24 '' Рамо : 46,75 CM/18.41 '' Ракав : 62 CM/24.41 '' Должина : 82cm/32.28 ''. Големина : XXL Големина. : XX-LARGE US : 12 Велика Британија : 16 EU : 42 Bust : 125 Cm/49.21 '' Рамо : 48cm/18.90 '' ракав : 63cm/24.80 '' Должина : 83cm/32.68 ''. Големина : xxxl Големина : 3x-large US : 14 Велика Британија : 18 EU : 44 Bust : 130cm/51.18 '' Рамо : 49.25cm/19.39 '' ракав : 64cm/25.20 '' Должина : 84cm/33.07 ''. Големина : xxxxl Големина : 4x-large САД : 16 Велика Британија : 20 ЕУ : 46 биста : 135cm/53.15 '' Рамо : 50.5cm/19.88 '' ракав : 65cm/25.59 '' Должина : 85cm/33.46 ''. Големина : XXXXXL Големина : 5x-LARGE US : 18 Велика Британија : 22 EU : 48 BUST : 140 CM/55.12 '' Рамо : 51.75 CM/20.37 '' ракав : 66 CM/25.98 '' Должина : 86cm/33.86 '' 'Women's Happed Dong -Слечен дијагонален патент Зимски палто Црвен М. Против ветрот и студот - облечена во оваа женска јакна за пуфери за да остане ултра удобна во текот на зимата. Овој топол зимски палто за жени е поставен со трајна обвивка што обезбедува извонредни ветроупорни и термички својства, одржувајќи да останете тости топло во текот на целиот ден. Совпаѓање : Овој женски палто е класичен и модерен, убавина и практичност. Совршен натпревар со кошули, џемпери, фармерки, хулахопки, чизми, високи потпетици, рамни чевли и така натаму. Прилики : Средните јакни со палто се погодни за бизнис, улица, работа, патување, на отворено или секојдневно секојдневно во есен, зима и пролет, добијте го за себе или испратете ја на сопругата или мајка. Погледнете ја табелата со големина за да ја изберете вистинската големина.

Спецификација

Избор на клиент