.

.

Семејството што одговара на Божиќните пижами поставуваат врвови со буква со долг ракав + карирани панталони со долги ракави за спиење

Семејството што одговара на Божиќните пижами поставуваат врвови со буква со долг ракав + карирани панталони со долги ракави

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Ве молиме, kindубезно забележав дека оваа ставка ја продава Ченџи Ченгхуан од Marketојбуј Маркет.Спецификации : . Материјал : 35% памук +65% полиестер. Боја : црвена. Големини : жени мажи Големина : S/M/L/XL/XXL/XXXL Деца Големина : 2 години/3 години/4 години/5 години/6 години/8 години/10 години/12 години/14 години Големина на бебето : 0 -6 месеци/6-12 месеци/12-18 месеци/18-24 месеци. Список на пакети : 1 x врвови и 1 x панталони или 1*скок. Сезона : Есенски материјал : Сетови за пижами се изработени од 35% памук +65% полиестер, лесен, безбеден за кожа и лесен за миење. Не се грижите дека тоа ќе му наштети на кожата на вашите деца . Карактеристики : Семејни сетови за Божиќни пижами, долги ракави со кружни врат, печатење на елки за еластични карирани панталони или долги ракави, тркалезни цртани филмови за печатење на вратот, скок, многу пријателски за кожата. Дизајн : пижами што одговараат на семејството, придонесуваат за зголемување на меѓусебните чувства. Класичното печатење на санта и едноставна збир на бои го прават совршен за повеќето случајни прилики . Повод : Сет на пижами од родители-дете се погодни за домашна облека, облека за спиење, ноќна облека, облека за слободно време, забава за пижами, спална соба, дневна соба, студентски дом и така натаму . Најдобар подарок : Овој Божиќен сет е многу добар подарок за вашето семејство во Божиќ, модерни и празнични, ќе им се допадне многу.

Спецификација

Избор на клиент