.

.

Допрете го базакоатот плус комплет за боја на спреј за чистење, компатибилен со бело метро шевролет

Допрете го базакоатот плус комплет за боја на спреј за чистење, компатибилен со бело метро шевролет

DEN 383.84
Залиха
Достапно за нарачка

Нашите производи за премија за рафинирање се спарени со непречена единица за превална моќност за да обезбедат најдобра можна завршница. Секоја единица за прскање бара помалку од 2oz еколошки горива за да испрскаат до 16 мл боја. Нашите сопствени мешани бои доаѓаат во посебно шише со растворувач што се поврзува директно со единицата за превална моќност. Комплетот исто така вклучува врвен ултра сјајно чист палто отпорен на УВ. Комерцијалната единица за моќност на Sverval обезбедува супериорна атомизација на бојата и му дава најлесна можна завршница на аеросолот. Како и секогаш, сите наши производи се направени во САД! Најдобар квалитет на допир (допир) боја на пазарот!. Надворешен код за боја : 5369. За : Бело метро Chevrolet. Вклучува Basecoat + Clearcoat. Направено во САД!.

Спецификација

Избор на клиент