.

.

Мало starвезда органско момче PK True Brights плетени панталони, со големина на новороденчиња- месеци

Мало starвезда органско момче PK True Brights плетени панталони, со големина на новороденчиња- месеци

DEN 224.00
Залиха
Достапно за нарачка

Чиста органска : еко-пријателска, природна завршница за супер мекост и помалку намалување. Екстра нежно за кожата на бебето. Направено со 100% сертифициран памук. Етички произведен во фер трговија, одржлив и транспарентен синџир на снабдување. Производствени капацитети без џемпери. Еко-пријателски : чист органски памук одгледуван и преработен без употреба на груби хемикалии или бои, произведени во објект овластен ОЕКО-Текс. Пријателски за бебиња : Целосна еластична лента за половината за лесно вклучување и исклучување, помалку намалување, етикетата без обележја нема да ја гребе нежната кожа на вашето бебе. Функционално : Удобно и истегнување за спиење или ползи, вклучува повеќе панталони, така што секогаш имате резервна опција при рака, совршена за мешање и совпаѓање со вашите омилени облеки. Чиста органска : еко-пријателска, природна завршница за супер мекост и помалку намалување. Екстра нежно за кожата на бебето. Направено со 100% сертифициран памук на GOTS . етички произведен во фер трговија, одржлив и транспарентен синџир на снабдување. Производствени капацитети без џемпери . Еко-пријателски : чист органски памук одгледуван и обработен без употреба на груби хемикалии или бои, произведени во објект за овластено ОЕКО-Текс . Пријателски за бебиња : Целосна еластична лента за половината за лесно и исклучување, помалку намалување, без ознака без ознака, без ознака без ознака Етикетата нема да ја гребе нежната кожа на вашето бебе . Функционална : Удобна и истегната за спиење или ползи, вклучува повеќе панталони, така што секогаш имате резервна опција при рака, совршена за мешање и совпаѓање со вашите омилени облеки.

Спецификација

Избор на клиент