.

.

Hotz 3. Stand Bag * Сина вар * голф

Hotz 3. Stand Bag * Сина вар * голф

DEN 3039.84
Залиха
Достапно за нарачка

The Hot Z Golf 3.0 торбата е многу повеќе од само неверојатна торба со цени, ги има сите карактеристики што ви се потребни во вреќата за штанд. Оваа торба има врвот од 9,5 "со 14-насочен графит пријателски сепаратор на врвот, 5 џебови со патенти, вклучувајќи џеб со вредности на вредности, ракав за пенкало, аспиратор за дожд и повеќе.

Спецификација

Избор на клиент