.

.

Baedeker бело модерно дрво во рамките на музејско уметничко печатење со наслов - Констанц Германија - Баедекер 1921 година

Baedeker бело модерно дрво во рамките на музејско уметничко печатење со наслов - Констанц Германија - Баедекер 1921 година

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Баедекер претставува зачудувачки 18x24 бело модерно дрво, врамено wallидно дело, со наслов „Констанц Германија - Баедекер 1921 “. Ова уметничко дело е печатење со отворено издание направено со рамка до wallид користејќи го методот Giclee, што обезбедува најдобар квалитет на печатење. Рамката до Wallидот внимателно набави висококвалитетна слика од издавачот за да произведе исклучителен финален производ. Рамката е впечатлива дво-инчна бела модерна рамка од дрво што совршено ги надополнува уметничките дела. Нашиот тим на искусни професионалци веднаш ќе започне да работи на вашата нарачка откако ќе се постави за да гарантира дека вашето уметничко дело е веднаш врамено и испратено до вас. Ние се гордееме што нудиме уметнички дела што се целосно направени во САД, и ние сме убедени дека вашата набавка ќе ги исполни вашите очекувања. Ние ја разбираме вредноста на инвестирање во уметнички дела и имаме за цел да обезбедиме супериорен производ што ќе го богатувате за наредните години. Ви благодариме што избравте рамка до Wallид за вашите уметнички потреби и со нетрпение очекуваме да ги надминеме вашите очекувања. Уметник : Бадекер. Наслов : Констанц Германија - Бадекер 1921 година. Рамка со големина : 18x24 инчи. Висококвалитетен уметнички принт, врамен во бела модерна рамка од дрво. Прилагодено печатено и врамено кога е купено. Вклучен комплет за виси за жица. Направено во САД и задоволството е загарантирано.

Спецификација

Избор на клиент