.

.

Удобните Сандали Со Затворени Прсти На Човекот На Елошман Водоотпорни Рамни Станови Што Дишат

Удобните Сандали Со Затворени Прсти На Човекот На Елошман Водоотпорни Рамни Станови Што Дишат

DEN 222.24
Залиха
Достапно за нарачка

Заедно со надворешниот ѓон против лизгање гума, давајќи одлични перформанси за држење, лесно можете да го преминете грубиот пат. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. Прилагодлива Магична Лента : Таму сандалите имаат прилагодлива еластична лента на страната и глуждот, што лесно се лизга и полетува.

Спецификација

Избор на клиент