.

.

Durtebebeua Toddler Boy Outfits есен зимски облеки писмо со екипаж, џемпери за џемпери, обични панталони за панталони поставени 7- години

Durtebebeua Toddler Boy Outfits есен зимски облеки писмо со екипаж, џемпери за џемпери, обични панталони за панталони поставени

DEN 295.84
Залиха
Достапно за нарачка

Нашите комплети со џемпери со 2 парчиња комбинираат современ стил и целодневна удобност за да го донесат вашето малечко крајно бебе и дете за дете. Врвовите на мали деца и врвовите за бебиња се направени со џемпер и џемпер од вафли, додека маномерите на детето и бебето. Крајните се направени со плетено џемпер од ребра и вафли. Материјал на облека за бебешки момчиња -избрани супериорни материјали носат подобро искуство со носење. Мека, безбедна и безопасна за кожата на вашето бебе . Единствена дизајн на облека за бебешки момче - бебичко момче ромпер врвот со отворање на шишиња за лесно носење. Чувства што привлекуваат очи. Еластичните панталони со долги ленти за половината прават лесно облекување и донесуваат погодност за движење. Исто така, има капа за вашето момче. Вашето момче ќе биде згодно . Погодно за какви било прилики -Новото момче облека е совршена за затворено, носење на отворено, фотографија за бебиња, роденденска забава, семејна забава, нова година, фестивал, подароци за туш за бебиња, Божиќен подарок итн. Обезбедете го најдоброто Удобно искуство за игра за носење на бебе или секојдневно носење. Облека за момчиња 6-9 месеци. Ве молиме Забелешка : Секое бебе има своја форма на тело. Во описот на производот има детална големина. Погледнете ги деталите за големината подолу пред да набавите . добро совпаѓани комплети за облека за бебе - симпатична буква или врвови за печатење на животни+долги панталони+симпатична капа, вашето мало момче ќе добие многу комплименти од овој сет.

Спецификација

Избор на клиент