.

.

QCMGMG Безжичен градник за жени трепки длабоко V чипка од маички градник бел XL

QCMGMG Безжичен градник за жени трепки длабоко V чипка од маички градник бел XL

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : S BUST : 60-78 CM/23.6-30.7 "Големина : M BUST : 64 ~ 82 CM/25.2 " ~ 32.3 "Големина : L Bust : 68 ~ 86cm/26.8 " ~ 33.9 "Големина : XL биста : 72 ~ 90cm/28.4 "~ 35.4 " Големина : 2xl биста : 76 ~ 94cm/29.9 "~ 37.0 " Големина : 3xl биста : 80 ~ 98cm/31.5 "~ 38.6 " Карактеристики : 1.this челик -Покорна долна облека ќе го вклопи вашето тело многу добро и ќе ве натера да се чувствувате опуштено и удобно. 2. Предниот дел од градите е дизајн на вратот. Мека и затегната, дополнителна поддршка и чувајте ја формата на градите. Полови : Womenенски пригода : Секси материјал : Полиестер Стил : Обичен, секси должина на ракав : без ракави како да се мијат : ладно миење на рацете што добивате : 1 секси долна облека безжични градници за големи жени жени спакувани бралети за жени плус големина безжични бралети за жени. Безжичен безжичен Град за жени пакет црна бритата за жени плус големина безжични градници за жени за поддршка на жени. Безжични градници за жени поддржуваат плус големина црна bralette за жени плус големина безжични бралети за жени пакувања. Безжичен градник за жени предно затворање Црна bralette за жени поттикнуваат безжични градници за жени поддржуваат плус големина. Безжичен градник за жени ги поттикнуваат бралетите за жени пакуваат безжични градници за жени кои го поддржуваат предното затворање.

Спецификација

Избор на клиент