.

.

Ballsенска мода на Ballsfhk Едно печатено бикини без грб со градник и без челичен градник за пливање

Ballsенска мода на Ballsfhk Едно печатено бикини без грб со градник и без челичен градник за пливање

DEN 463.84
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : S Bust : 84-96cm/33.07-37.80 '' половината : 68-76cm/26.77-29.92 '' Хип : 90-102cm/35.43-40.16''Size : M Bust : 90-102 CM/35.43-40.16 '' Waist : 74-82cm/29.13-32.28'' Hip : 96-108cm/37.80-42.52''Size : L Bust : 96-108cm/37.80-42.52'' Waist : 80-88cm/31.50-34.65'' Hip : 102 -114cm/40.16-44.88''Size : XL Bust : 102-114cm/40.16-44.88 '' Ваист : 86-94cm/33.86-37.01 '' Hip : 108-120cm/42.52-47.24'size : xxl bust : 108 -120cm/42.52-47.24 '' половината : 92-100cm/36.22-39.37 '' Хип : 114-126cm/44.88-49.61''size : xxxl Биста : 114-126 CM/44.88-49.61 '' WAIST 38.58-41.73 '' Hip : 120-132cm/47.24-51.97''''l должина : Редовен пакет вклучува : 1 парчиња костим за пливање5. Проверете ги деталите за големината на сликата пред да ја купите. Поради рачното мерење, дозволете 1-2cmgender : Femalematerial : најлон, Spandex Style : Секси, МодеренОксија : Дневно, базен, сезонски сезони : лето1. Тој е многу погоден за одмор на плажа, основна фитнес на вода, забава за базени и други прилики.4. Предлог за перење : миење на рацете во ладна вода, суво. Погодно за повеќето прилики, како што се плажа, приморски, базен, топла пролет, летна забава и јога2. Дизајнот е супер шармантен, секси и модерен. Костимот за капење може да ги направи вашите криви повеќе симетрични и удобни. Тоа е и сака. Можете да ја покажете вашата слика 3. Покажете ја совршената крива на фигурата, целата е совршено ветено, проверете ја табелата со големина пред нарачката. Ако не сте сигурни дека големината, испратете ни порака. Да се ​​разликува, ви благодарам 100% најлон. Увезени. Ткаенината е мека и удобна, истегната, лесна и дише. Совршен за тропски одмори, лето, плажа и базен, меден месец, крстарење.

Спецификација

Избор на клиент