.

.

Ахгли компанија во затворен простор Апстрактни килими со кафеава апстрактна област, 3 'круг

Ахгли компанија во затворен простор Апстрактни килими со кафеава апстрактна област, 3 'круг

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Ахгли компанија во затворено апстрактни килими со кафеава апстрактна област, 3 'круг. Наменето да издржи секојдневно носење, овој килим е пријателски за деца и миленичиња, лесни за чистење и одржување и совршено за области со висок сообраќај. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на згаснување и не пролева. Областа килим е напојување и многу мека под нозете. Може да се користи за станбени и комерцијални цели. Поли-волна мешавина; Поддршка од памук. Моќта се наomsираше; Висина на купот : 0,35 во . отпорна на дамки; Отпорни на избледени; Без пролевање. Пријателски за деца и миленичиња. Достапно во повеќекратна големина и форми. Користете за станбени или комерцијални простори.

Спецификација

Избор на клиент