.

.

Решетката за сушење на садот, 2-часовни лавици за садови за кујнски шалтер, одвојлив багажник за садови за садови, дренажа за садови со отстранлив држач за прибор, ре

Решетката за сушење на садот, 2-часовни лавици за садови за кујнски шалтер, одвојлив багажник за садови за садови, дренажа за

DEN 479.84
Залиха
Достапно за нарачка

✔ 【Заштедете повеќе простор】 Надградениот дизајн ви заштедува 50% од просторот за складирање и 100% од времето за складирање во кујната. Ако чинијата и плочата за длабока супа кои се длабоки повеќе од 1 "не се вклопуваат на решетката на плочата, тие можат да бидат поставени на решетката за садови. Проширете го излезот на вода, одводот со 4 жлебови се одводнува брзо. Шалтерот е доволно голем за семејство од 6 да се користи секој ден.

Спецификација

Избор на клиент