.

.

Hfyihgf Машки модни дуксери со долги ракави со четкички со качулка со цврсти бои обични лесни врвови на пулвер со џеб црна l

Hfyihgf Машки модни дуксери со долги ракави со четкички со качулка со цврсти бои обични лесни врвови на пулвер со џеб црна l

DEN 1119.84
Залиха
Достапно за нарачка

Големина. Ве молиме, разберете дека боите може да постојат хроматска аберација како различно поставување на слики.Мач : Мажите кошули лесно се носат со фармерки, шорцеви и товарни панталони, носат како обични врвови, кошула за работна облека за забава, дом, канцеларија, пикник, празник, итн.окација : Погоден за фестивали, Божиќ, прослави и секојдневно носење, канцелариска работа, забава, датира, улично носење, празници, на отворено ,секојдневен. Пол : мажи; машки; момчиња. Големина.

Спецификација

Избор на клиент