.

.

Womenените ја уништија бојата блок танкини за пливање со здолниште дното на дното два костими за капење

Womenените ја уништија бојата блок танкини за пливање со здолниште дното на дното два костими за капење

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Опис на производот. t tcolor Block Strappy Front Ruched Tankini Top со цврсто здолниште на дното на пливање. Т. t tsoft материјал, контрола на стомакот две парчиња костим за капење. Т. T tsuitable прилики : плажа, клуб, базен, бањата, спортови на вода. Т. T Twith Underwire, вклучително и непоколебливи градници. Т. T TPackage Содржина : 1 x Tankini Top, 1 x Scarted Bown. Т. Карактеристики : . T Tadjustable ленти. Т. t tsupportive гребени. Т. T Twith поддржува. Т. t tskirted дното на пливањето. Т. t ttummy Control Tankini Top. Т. Најчесто поставувани прашања. Дали има гребени?. t tyes, непоколебливи гребени . t. Дали е дното со вметната гаќичка?. t tyes, има . t. Дали големината е точна?. t tyes, само изберете што обично го носите . t. Т. Блок -блок, предниот преден го разгали врвот на Танкини со цврсти шорцеви за пливање. Мекиот материјал, стомакот Контрола на две парчиња костим за капење. Погодни прилики : плажа, клуб, базен, бањата, спортови на вода, забава за базени. Со подлога, вклучително и непоколебливи градници. Содржина на пакет : 1 x Tankini Top, 1 x Shorts.

Спецификација

Избор на клиент