.

.

Royallove Модерни v-вратот за кратки ракави со ракави со ракави со ракави, џеб печатени лабави врвови

Royallove Модерни v-вратот за кратки ракави со ракави со ракави со ракави, џеб печатени лабави врвови

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : S BUST : 100 CM/39.37 '' SLEEVE : 43 CM/16.93 '' Рамо : 44cm/17.32 '' 'Должина : 68cm/26.77'size : M Bust : 108cm/42.52' '' Sneave : 44cm/17.32 '' Рамо : Рамо : Рамо : 46cm/18.11 '' Должина : 70cm/27.56''Size : L Bust : 116cm/45.67 '' Sleeve : 45cm/17.72 '' Рамената : 48cm/18.90 '' Должина : 72cm/28.35''Size : xl Bust : 124cm/ 48.82'' Sleeve : 46cm/18.11'' Shoulder : 50cm/19.69'' Length : 74cm/29.13''Size : XXL Bust : 132cm/51.97'' Sleeve : 47cm/18.50'' Shoulder : 52cm/20.47'' Length : 76cm/29.92''Size : xxxl биста : 140cm/55.12 '' Sleeve : 48cm/18.90 '' Рамената : 54cm/21.26 '' Должина : 78cm/30.71''''Size : xxxxl Биста : 148cm/58.27 '' '' Sleave : 49cm/sleeve 19.29 '' Рамената : 56cm/22.05 '' Должина : 80cm/31.50''Size : XXXXXL биста : 156 CM/61.42 '' SLOEVE : 50 CM/19.69 '' 'Рамо : 58cm/22.83' 'Должина : 82 CM/32.28'What Добијте : 1 x жени со врвови на жени : Модерни v-вратови кратки ракави со 3/4 ракави за работа со ракави, печатено лабава лабава врвови за секојдневна, дневна забава или фотографија, сигурен сум дека ќе ви се допадне Itoccavision : Daily Thickness : Standard Fashion Design ве прави попривлечни како да се миете : Слатка за миење на рацете, виси или линија за сушење, овозможуваат мала разлика од 1-3 см поради рачното мерење , благодарам за разбирањето! Пол : женски материјал : полиестерит е направен од висококвалитетни материјали, меко чувство, доволно издржливо, нема никаква штета на Вашата Skinseason : All Sersonstyle : Casual, Fashion Fit : Fit ture to Shage Scrubs за жени врвови? inенски, но сепак јасни сечење, модерна фитла. Активна облека за перформанси на перформансите се карактеризира со четири начини на допир, ладење на допир и отпорни на избледени живописни. Може безбедно да ги задржите пенкалата, лентата, ножиците или мобилниот телефон во двата длабоки џебови без ризик да испаднат кога ќе се наведнете . Склаби за жени врвови? Willе изгледате свежо и женствено, ќе се движите бесплатно и ќе останете кул цел ден. постава. Само машинско миење или миење на рацете. чистачи за жени врвови за чистење на врвови за жени чистач за медицински сестри за жени 927x чистачи плус големина женски чистачи врвови жени чистачи врвови печатени медицински сестри врвови на жолти чистачи врвни женски чистачи врвови на женски чистачи печатени кошули чистачи за жени печатени чистачи за чистење на женски жени, жени, чистачи на расчистување чистачи за жени женски чистачи врвови за истегнување на врвови за печатење на жени жени жени печати чистачи врвови за жени за жени врвови, истегнати жени чистачи врвови печатени плус големина.

Спецификација

Избор на клиент