.

.

Клучни 32gb DDR3L MHz SODIMM Мемориски Модул Комплет

Клучни 32gb DDR3L MHz SODIMM Мемориски Модул Комплет

DEN 1599.84
Залиха
Достапно за нарачка

32gb DDR3 L 1600 MHz Sodimm Мемориски Модул Комплет Од Клучно доаѓа со две 16gb модули кои се наменети за преносни компјутери и компактни десктоп системи. Секој модул СОДИМ е компатибилен со системи кои имаат достапен 204-пински мемориски слот. За перформанси, работи со брзина од 1600 MHz (PC3 L-12800) и има cas латентност од 11. Дополнително, ddr3l мемориските чипови можат Да работат со Капацитет од 1,35 V Или 1,5 V. 32gb (2 x 16 GB); Брзина На Часовникот Од 1600 MHz;PC3 L-12800.

Спецификација

Избор на клиент