.

.

Макита-Т-Судрат И Храна Тример Главата

Макита-Т-Судрат И Храна Тример Главата

DEN 1424.00
Залиха
Достапно за нарачка

Испакнатина Храна Тример Главата, За Употреба Со Грајнер Точка Број 52АЗ28, За Употреба со Мфр. Моделот БРОЈ XRU04 Z, Одговара На Брендот Макита, Вклучува Тример Глава, Покриена, За Употреба со Mfr. Не. XRU04 Z, Апликација Mfr. Не. XRU04 Z, Дијаметар 5/16 Во., Должина 4-1/2 Во., Материјал Пластика, Големина 5/16 Во. х 1-1/4 Во. Издржлив.

Спецификација

Избор на клиент